Polska Grupa Pellet

Polska Grupa Pellet to rzetelny i sumienny dostawca pelletu na terenie Śląska. Prowadzimy sprzedaż pelletu stacjonarnie w Rybniku oraz dostarczamy pellet na terenie całego Śląska. Wyróżniają nas przede wszystkim atrakcyjne ceny oraz najwyższa jakość pelletu. Nasz produkt jest czysty bez domieszek. Poprzez wprowadzanie do oferty jedynie pelletu certyfikowanego gwarantujemy idealne spalanie w każdym kotle.

Jakość

Nasze produkty utrzymują normę A1. Nasz produkt był testowany w najbardziej wymagających kotłach. Świetnie spala się m.in w piecach: Kostrzewa Platinum Bio, Lazar, Lidia Mini, Windhager. Po spaleniu tony pelletu zostaje tylko ok. 3-4kg popiołu.

Kaloryczność

Nasz pallet sosnowy charakteryzuje się wysoką kalorycznością. Do produkcji pelletu wykorzystujemy jedynie drzewo z najbardziej prestiżowym certyfikatem jakości FSC, dzięki czemu uzyskujemy najlepsze parametry oraz gwarantujemy powtarzalność partii.

Dostawa

Każde zamówienie traktujemy profesjonalnie, zawsze dojeżdzamy do klienta na czas po wcześniejszym umówieniu terminu. Dostawa na terenie Śląska jest BEZPŁATNA. W naszej flocie posiadamy samochody z windą oraz wózkiem elektrycznym, aby sprostać wymaganiom każdego klienta.

Pellet sosnowy A1 produkt premium

Polecamy

Polecamy państwu pellet premium który gwarantuje wzorową pracę każdego kotła na pellet. Nasz produkt pozbawiony jest jakichkolwiek domieszek chemicznych substancji. Wybierając ten produkt każdy klient wybiera poczucie bezpieczeństwa i wzorową pracę kotła.

Cena 2750zł brutto / 975kg

Specyfikacja pelletu sosnowego A1

# Wartość Parametry
1 Wartość opałowa 17.78MJ/kg | 4.94 kWh/kg
2 Wilgoć 6.3%
3 Zawartość popiołu 0.34%
4 Gęstość nasypowa 684 kg/m₃
  • Darmowy transport na terenie Śląska

  • Po spaleniu tony zostaje tylko ok. 3-4kg popiołu

  • Spełnia normy EN+A1 w każdym parametrze

  • Czysty, bez jakichkolwiek zanieczyszczeń

  • Piękny, sosnowy zapach

Dostawa gratis!

Przy zamówieniu dwóch palet transport na terenie śląska gratis. Pellet jest jasny, mocno zbity oraz pięknie pachnie lasem. Przechowywanie takiego produktu to przyjemność. Kierowca na miejscu rozładuje towar we wskazane miejsce.

Ostatnie aktualności

Nasi partnerzy

Partner Polska Grupa Pellet numer 1
Partner Polska Grupa Pellet numer 2
Partner Polska Grupa Pellet numer 4
Partner Polska Grupa Pellet numer 3