Kotły na pellet – KOTŁOSPAW

Polska Grupa Pellet jako autoryzowany sprzedawca kotłów Kotłospaw

Oferujemy nowoczesną linię kotłów centralnego ogrzewania spełniająca wymagania 5 klasy i ecodesign. Są one przystosowane do pracy z wieloma paliwami, tj. pellet, ekogroszek. Produkty stanowią ekologiczne i oszczędne rozwiązania grzewcze dla domów jednorodzinnych, jak i budynków biurowych czy obiektów użyteczności publicznej. Są one najbardziej przyjazne dla środowiska naturalnego spośród wszystkich dostępnych rozwiązań do zapewniania ciepła w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Jednocześnie mają długą żywotność i bardzo wysoką wydajność, która przekłada się na obniżenie kosztów potrzebnego paliwa.

Kocioł na pellet Kocioł na pellet

Kotły Kotłospaw

Tym, co wyróżnia kotły pelletowe Kotłospaw, spośród dostępnych na rynku urządzeń grzewczych, jest możliwość opalania różnymi rodzajami paliw stałych. Jednocześnie, każdy piec c.o. na pelet to gwarancja solidnej, wzmocnionej konstrukcji z najlepszych gatunkowo blach i stali, a także wytrzymałej termoizolacji, dzięki której kotły na pellet firmy KOTŁOSPAW to rozwiązanie solidne i niezawodne, na wiele sezonów grzewczych. Każdy produkowany przez nas kocioł spełnia wymagane prawem normy, w tym standardy Eco Design oraz wymagania 5 klasy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy fachowe doradztwo i pomoc w wyborze kotła na pelet w pełni dopasowanego do powierzchni grzewczej oraz Państwa indywidualnych wymagań.

Polecane przez nas kotły na pellet:

Kocioł Slimko

12-30kW

 • SlimKo kompaktowy kocioł pelletowy oparty na wymienniku rurowym, spełniający wymagania 5 klasy i ecodesign.
 • SlimKo jest wyposażony w wysokiej jakości palnik pelletowy KIPI posiadający automatyczną zapalarkę, rotacyjne oczyszczanie komory oraz wbudowaną dmuchawę.
 • Proces spalania kontrolowany jest przez nowoczesnej generacji sterownik, który reguluje pracą palnika – następuje automatyczne rozpalanie oraz wygaszanie.
 • SlimKo składa się z trzech podstawowych części -palnika pelletowego, części wymiennika, kosza nakładanego na górę kotła. Poprzez integralną współpracę tworzą niespotykany design i komfort użytkowania.
 • Kotły SlimKo wyposażone są w samoczyszczący się palnik z obrotową komorą spalania KIPI.

Cena katalogowa od: 12.341,46zł netto

Skontaktuj się z nami!

Kocioł na pellet

Kocioł DuoKo

15-45kW

 • DuoKo to nowoczesny kocioł centralnego ogrzewania, który dzięki unikalnemu rozwiązaniu występuje w dwóch wersjach palnikowych.
 • DuoKo ekogroszek – to kocioł do efektywnego spalania ekogroszku na obrotowej retorcie renomowanej firmy Pancerpol.
 • DuoKo pellet – to kocioł z samoczyszczącym oraz obrotowym palnikiem na pellet firmy KIPI.
 • Obie wersje kotła wzajemnie się nie wykluczają. Posiadając już kocioł w każdej chwili można dokonać zmiany z palnika na ekogroszek na palnik pelletowy i odwrotnie nie tracąc przy tym parametrów związanych ze świadectwem 5 klasy oraz ecodesign! Jest to najnowsze sztandarowe rozwiązanie firmy KOTŁOSPAW.

Cena katalogowa od: 12.000zł netto

Skontaktuj się z nami!

Kocioł na pellet

Kocioł SlimKo z zasobnikiem bocznym

12-30kW

 • SlimKo kompaktowy kocioł pelletowy oparty na wymienniku rurowym, spełniający wymagania 5 klasy i ecodesign.
 • Kocioł z zasobnikiem usytuowanym z prawej lub lewej strony kotła pozwala na dłuższy okres pracy urządzenia bez dosypywania opału. Ponadto zbiornik może być ustawiony w innym pomieszczeniu.
 • Wyposażony w wysokiej jakości palnik pelletowy KIPI posiadający automatyczną zapalarkę, rotacyjne oczyszczanie komory oraz wbudowaną dmuchawę.
 • Proces spalania kontrolowany jest przez nowoczesnej generacji sterownik, który reguluje praca palnika – następuje automatyczne rozpalanie, wygaszanie oraz czyszczenie.
 • Zbiornik wykonany ze stali ocynkowanej. Malowanie proszkowe w dowolnym kolorze palety RAL – wycena indywidualna.

Cena katalogowa od: 11.926,83zł netto

Skontaktuj się z nami!

Kocioł na pellet