Kotły na pellet – TOMIKO

Polska Grupa Pellet jako autoryzowany sprzedawca kotłów TOMIKO

Kotły Tomiko to nowoczesne konstrukcje opracowane przy wykorzystaniu szeregu innowacyjnych rozwiązań pozwalających na użycie paliw w postaci pelletu drzewnego lub ekogroszku. Nasza firma produkuje kotły grzewcze, które osiągają bardzo wysoką efektywność energetyczną, emitując jedynie śladowe ilości ubocznych produktów spalania. Przykładamy wielką wagę do wygody naszych klientów oraz szanujemy ich pieniądze, dlatego produkowane przez nas kotły są łatwe w obsłudze i tanie w eksploatacji.

Kocioł na pellet Kocioł na pellet

Kotły TOMIKO

Wytwarzane przez nas kotły do centralnego ogrzewania wypełniają wymogi normy PN-EN 303–5:2012. Zostały poddane badaniom w certyfikowanych laboratoriach i uzyskały potwierdzenie, że spełniają wszystkie warunki, by być uznanymi za kotły 5 klasy. Przeszły również procedurę badania według zasad EcoDesign. Dzięki temu, że produkowane przez nas urządzenia zostały uznane za w pełni ekologiczne, na ich zakup można otrzymać dofinansowanie w ramach programów samorządowych lub ogólnopolskiego programu „Czyste Powietrze”.

Polecany przez nas kocioł na pellet:

Kocioł PELLATRON

10kW - 30kW

  • Kocioł PELLATRON został zaprojektowany z myślą o osobach, które posiadają małe kotłownie.
  • Kompaktowe wymiary pieca powodują, że można go zamontować w bardzo małym pomieszczeniu.
  • Zaletą kotła jest również jego zbiornik zasypowy, znajdujący się na kotle.
  • Zastosowana konstrukcja wymiennika powoduje, że kocioł utrzymuje wysoką sprawność pomimo swoich nie dużych wymiarów.
  • Doskonale pracuje nawet w niskim zakresie mocy grzewczej, jest bardzo energooszczędny.
  • Charakteryzuje się cichą pracą, dużą niezawodnością i płynną regulacją intensywności spalania. Poza tym jest przyjazny dla środowiska.

Cena katalogowa od: 10.974,80zł netto

Skontaktuj się z nami!

Kocioł na pellet

KOCIOŁ 5 KLASA ECODESIGN

Kotły z serii PELLATRON posiadają 5 klasę według normy PN EN 303-5:2012! Jest to norma dotycząca kotłów grzewczych na paliwa stałe z ręcznym i automatycznym zasypem paliwa o mocy nominalnej do 500 kW. Klasyfikuje piece pod względem sprawności cieplnej oraz emisji szkodliwych substancji do środowiska. Ten produkt posiada również certyfikat ECODESIGN, a więc przyczynia się do poprawienia jakości powietrza dzięki poszanowaniu energii i paliwa! Wymiennik ciepła został zintegrowany z zasobnikiem paliwa, palnikiem oraz automatyką kotła tworząc kompletny "układ grzewczy". Komora paleniskowa ma postać walca wyposażona jest w palnik pelletowy przystosowany do spalania szerokiej gamy biomasy.

Skontaktuj się z nami!

Kocioł na pellet