Wycena wymiany kotła

Autoryzowany sprzedawca kotłów na Śląsku

Bardzo dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie naszymi usługami w ostatnim czasie. Przypominamy wszystkim o bardzo napiętym grafiku wymiany kotłów tego lata i przypominamy o bezpłatnych wycenach modernizacji kotłowni. Każdego dnia wykonujemy wyceny i zapisujemy następnych klientów na wymianę kotła. Wycena w naszej firmie jest w pełni bezpłatna.

Sprawdź jak wygląda proces wyceny:

Badanie potrzeb klienta

Badanie potrzeb klienta firmy Polska Grupa Pellet

Aktywnie słuchamy i skupiamy się na tym, co mówi klient. Rozmowa jest dla nas czymś wartościowym, a właściwie przeprowadzona pozwala skupić się na odpowiednich celach obu stron. Mamy chęć realnej pomocy klientowi oraz bardzo cenimy sobie szczerość w relacjach. Tym własnie budujemy zaufanie dla naszej marki.

Wizyta w domu

Wizyta w domu firmy Polska Grupa Pellet

Po udanej pierwszej rozmowie, umawiamy termin wizyty w domu lub w naszym salonie, aby idealnie doprecyzować wymagania klienta. Poświecamy swój czas aby w najbardziej odpowiedni sposób przeprowadzić instalację, tak aby obydwie strony były jak najbardziej zadowolone.

Audyt energetyczny

Audyt energetyczny firmy Polska Grupa Pellet

Systematyczna procedura, której celem jest uzyskanie odpowiedniej wiedzy o profilu istniejącego zużycia energii danego budynku oraz określenie, w jaki sposób i w jakiej ilości możliwe jest uzyskanie opłacalnej oszczędności energii.

Pomiary kotłowni

Pomiary kotłowni firmy Polska Grupa Pellet

Nie musicie Państwo martwić się o pomiar kotłowni, całą procedure przeprowadzi nasz wykwalifikowany personel w Państwa domu. Dzięki temu możecie liczyć na dobór najlepszego i odpowiedniego wykorzystania przestrzeni oraz zaoszczędzenie wiele cennego czasu.

Dobór urządzenia

Dobór kotła firmy Polska Grupa Pellet

Najpierw należy określić moc kotła, wybrać jego sterowanie, rozmiar podajnika, przyłącza oraz pompę. Wszystkie te elementy są bardzo istotne w długoletniej pracy urządzenia. Prowadzimy autoryzowaną sprzedaż kotłów Camino oraz Tomiko dzięki temu możecie Państwo liczyć na wysoką jakość oraz zadowalającą cenę.

Wysłanie oferty

Wysłanie oferty firmy Polska Grupa Pellet

Wycena w naszej firmie jest całkowicie bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Pragniemy zawsze dokładnie wycenić inwestycje aby całkowicie wyeliminować "ukryte" koszta.

Umów się na wycenę